ACENTA BELGE NO : 10914
ÜNVAN: 34FLY ANKA TURİZM VE SEHAHAT ACENTASI

0216 461 57 57

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin

Flyanka Turizm olarak Hac Programları hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  ODA TERCİHLİ HAC PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

  Mekke : Servisli otelimiz Kabe’ye en fazla 3 km. mesafede olacaktır.

  Medine : Medine’de Merkeziye bölgesinde bulunan standart/normal otellerde konaklama yapılacaktır. Medine’de konaklama süresi 3-5 gün arasında planlanmaktadır.

  Uçak : Toplam program süresi; uçak programına göre en fazla 30/35 gün olacaktır.

  Otel : Oda içerisinde Banyo-Tuvalet, Buzdolabı, yatak ve bazası bulunmaktadır. Mekke ve Medine’de binalarda her bir odada 4 m² ’ye 1 kişi düşecek şekilde konaklama yaptırılacaktır.

  Yemek : Yemekler; sabah kahvaltısı, öğle öğünü için kumanya veya salata ile çorba vb. ve akşam yemeği tabldot şeklinde verilecektir.

  Kurban : Kurban ücreti Hac ücretine dahildir.

  ODA TERCİHLİ HAC PROGRAMI ÖZELLİKLERİ

  Yemek : Yemekler; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe (2 ögün) verilecektir.

  Otobüs : Mekke – Medine veya Medine-Mekke transferlerimiz özel otobüsler ile yapılacaktır.

  Kurban : Kurban ücreti Hac ücretine dahildir.

  Arafat : Arafat ve Müzdelife geçişleri, ayrıca, şeytan taşlama transferleri yine özel otobüsler ile yapılacaktır. Arafat’a Arefe günü sabah 07:00-08:00 arası otelden hareket edilecek ve akşam 17:00’da Müzdelife’ye iniş başlayacaktır. Arafat’ta oda tipi hacılar ile aynı çadır bölgesinde vakfe yapacaklardır. Arafat’ta yüksek ve klimalı iyileştirilmiş çadır hizmeti verilecektir. Arafat ve Müzdelife için kumanya verilecektir.

  Otel : Mekke ve Medine otel rezervasyonlarımız Ummul Kura takvimine göre yapılmış olup, Suudi Arabistan Hac Bakanlığının ileride yapabileceği herhangi bir değişikliğe göre gidiş ve dönüş tarihlerimiz aynı kalmak kaydı ile Mekke ve Medine konaklama tarihleri değişiklik gösterebilir.

  Login

  Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

  Address

  184 Mayfield St. Hopewell
  Junction, NY 12533

  Phone

  Email

  Bana yaz
  Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Flyanka
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabilrim?